Amino Build Next Gen MuscleTech

  • Sale
  • Lek 3,000.00
  • Regular price Lek 6,000.00


AMINO BUILD NEXT GEN  nderton me shum muskuj se sa formula te rregullta te BCAA. Rritja e dozes se pare ne qendrueshmeri .

 Perdorimi: Miksohet  1 luge  9g ne 200ml uje dhe pihet para dhe gjate stervitjes.