AminoX BSN

  • Sale
  • Lek 5,500.00
  • Regular price


AmoniX 30 serv Blu Raz-  është një formulë e lirë BCAA e dizajnuar për të mbështetur qëndrueshmërinë gjatë stërvitjes tuaj dhe ndihmon në trajnimin pas shërimit të muskujve, kështu që ju mund të shtyni performancën tuaj në nivelin e ardhshëm. Duke paraqitur një përzierje 10 gram me BCAA dhe aminoacidet esenciale. -Alanine, Taurine dhe L-Citrulline, AMINOx do të ndihmojë trupin tuaj të shërohet nga stërvitja e sotme dhe të përgatitet për të nesërmen. AMINOx ju ofron një mbështetje të gjithanshme dhe ushqyese për çdo lloj regjimi stërvitjeje.

Perdorimi: Përzieni 1 lugë me 150-200 ml të ujit të ftohtë ose të çdo pije që keni zgjedhur para, gjatë ose pas stërvitjes tuaj. Për rezultatet më të mira konsumoni të paktën 2 servings në ditë .