Collagen EVLUTION Nutrition

  • Sale
  • Regular price Lek 7,500.00


Collagen Peptides eshte nje suplement qe ju ndihmon te keni lekure , floke dhe kocka te shendetshme.

Perdorimi: Perzieni 1 lug me 300ml leng ose mund ta perzieni me kafe dhe me                        kos ne vaktin e mengjesit.