Delicious Whey QNT

  • Sale
  • Regular price Lek 4,000.00


 Delicious Whey Protein eshte protein e paster hirre qe kontribuon ne rrtjen e mases muskulore,. Permban protein iso, te perqendruar dhe te hidrolizuar si dhe mund mund te behet nje komponent  esencial per reduktimin e kalorive Tretet lehte, shperbehet lehte me nje perberje te kendshme dhe e disponueshme ne nje varietet shijesh.

  Perdorimi

Perzieni 1 luge prej 30 gr ne 250 ml uje ose qumesht. Mund te meret ne mengjes, 30min para stervitjes dhe menjehere pas stervitjes.