Detox Cellulite Gel Easy Body QNT

  • Sale
  • Regular price Lek 1,200.00


Fale formules se tij me aksion te dyfishte dhe permbajtjes se perbersve aktive sic la dhe l-carnitine, Detoxe gel ju lejon te eleminoni yndyrat e deposituara ne qelizat trupore. Pra, ndihmon ne eleminimin e lengjeve te ndodhura nen lekure, tendos lekuren dhe eliminon celulitin.

Perdorimi

Aplikoje dy here ne dite , njehere ne mengjes dhe njehere ne mbremje per rezultat maksimal