Iron Mass MusclePharm

  • Sale
  • Lek 9,000.00
  • Regular price Lek 15,000.00


ARNOLD IRON MASS  masa e hekurit revulocinare te gjitha ne nje. Fituesi i peshes, ndertim masiv i muskujve dhe performance te larte. Mbeshtet fitimet ne mase dhe force te forte, te dendur te muskujve. teknologjia e proteines se plazmes se muskujve. Kombinimi i avancuar i proteines se mishit te lengezuar  dhe proteines laktoferin.Permban nje perzierje te yndyrnave te shendetshme, kompleks karbohidratesh,nitratet e bcaa.

 

Perdorimi: Per mbeshtetjen e rritjes dhe rimekembjes se muskujve merrni 2 luge me 500ml uje te ftohte. Konsumohet 1 deri ne 3 here ne dite, ndermjet vakteve, pas stervitjes pihet 30-60min pasi keni mbaru stervitjen, dhe 30-60min para gjumit.