Iso Zero MuscleTech

  • Sale
  • Regular price Lek 6,000.00


ISO  ZERO Hirra me e fuqishme e izolimit e zero sheqerit. Iso eshte krijuar duke perdorur nje proces te avancuar te mikro filtrimit per te hequr me shum karbohidrate, sheqer dhe yndyre, duke ju lene ne nje protein super te paster.ofron zinxhire te degezuar, te shtuar te aminoacideve, glutamines dhe acideve te tjera.

 

Perdorimi: 1 luge ne 150ml uje te ftohte ose qumesht te skremuar.nqs ju deshironi merrni 2 luge ne 300ml uje te ftoht ose qumesht te skremuar.Perdoret  ndermjet  vakteve te medha ose para dhe pas palestre.