Lipitek Easy Body QNT

  • Sale
  • Lek 1,000.00
  • Regular price Lek 2,000.00


lipitek ndihmon ne djegjen e kalorive te teperta. Fale nxitesve te tij metabolic ndihmon ne dobesimin dhe tonifikimin e trupit. Gjithashtu rrit aftesine e trupit per te djegur qelizat yndyrore, e cila rezulton ne rritjen e niveleve te energjise.

Perdorimi

Merni nje kapsule ne mengjes dhe nje gjate drekes