Lipo5 Stack Zkonzept

  • Sale
  • Regular price Lek 2,500.00


Lipo 5 stack- Përmban agaturë aurantium, guarana, mate, çaj jeshil dhe ekstrakt piper. Nëse vërtet doni të reduktoni yndyrën e trupit (dhe jo vetëm të humbni peshë), ju duhet të "digjni" yndyrën në qelizat e muskujve. Lipo 5 Stack mbështet  në mënyrë efektive aktivizimin e metabolizmit  te yndyrës dhe rrit thermogenesin. Kjo është arsyeja pse  përdoren ne te  vetëm ekstrakte natyrore të bimëve. Lipo Stack 5 përdoret veçanërisht gjatë një diete ose një dietë të ulët ne kalori.

Perdorimi: 2 kapsula në ditë me një gote  ujë, 30 minuta para një vakti  / ose përpara stërvitjes.