Meal Exchange Bar Easy Body QNT

  • Sale
  • Regular price Lek 250.00


Rekomandohet vecanerisht gjate dietave ushqimore per humbje peshe, te shoqeruara me ushqime te tjera te shendetshme. Ka balancen perfekte midis proteinave, yndyrnave dhe karbohidrateve.