Micellar Whey MuscleTech

  • Sale
  • Lek 4,000.00
  • Regular price Lek 8,000.00


MICELLAR WHEY  proteine e paster   tretet  me ngadale.  Permban  qumesht              dhe  perberes soje..rrit  fuqine dhe madhesine e muskujve.

 Perdorimi: Perzieni  nje servirje (37g) ne 200 ml uje te ftohte ose qumesht te skremuar nje her ose dy here ne dite,para dhe pas stervitjes.