Nitrotech MuscleTech

  • Sale
  • Regular price Lek 6,500.00


NITRO  TECH   eshte projektuar per te gjithe atletet qe kerkojne me shume muskuj , me shum force dhe nje performance me te mire, perbehet  nga  leucine, bcaa,  creatine, glutamin.

 

Perdorimi: 1 luge ne 200ml ose 2 luge ne 400 ml uje te ftohte ose qumesht te skremuar. konsumohet ndermjet  vakteve  te medha  dhe pas stervitjes.