VITAMIN D3 EVLUTIUON Nutrition

  • Sale
  • Regular price Lek 6,000.00


VITAMIN D3 suporton sistemin kardiovaskular , kockat dhe imunitetin.

Perdorimi:Konsumoni 1 kapsul ne mengjes, 1 pasdite dhe nje ne vaktin e mbremjes.