ZMATRIX EVLUTION Nutrition

  • Sale
  • Regular price Lek 5,000.00


ZMATRIX permban zink, magnez dhe mineral kompleks.Ky suplementet ndihmon ne rritje, performance, rikuperim dhe gjume te qete.

Perdorimi:Merrni 4 kapsula ne dite me stomakun bosh 30-60min perpara gjumit.