3000MuscleMass QNT

  • Sale
  • Regular price Lek 3,000.00


3000 Muscle Mass

3000 Muscle Mass eshte nje product esencial I cili ndihmon ne rritjen e mases muskulare. Pervec permbajtjes se pasur ne protein whey, permban gjithashtu dhe aminoacidet thelbesore si dhe nje kompleks te shkelqyer vitaminash dhe karbohidratesh.

Perdorimi:Merrni 1-3 luge ne dite me 450ml uje ose qumesht.