MassTech MuscleTech

  • Sale
  • Regular price Lek 8,000.00


MASS  TECH fitues ne mase shkencerisht superiore. Shtim i avancuar i muskujve ne mase i projektuar per cdo individ qe ka nje kohe te veshtire duke shtuar madhesine, eshte ne fazen e grumbullimit  ose don te kaloje neper rrafshinat e forces.  Perbehet nga  protein , karbohidrate, kalori, bcaa, leucine , creatine monohydrate.

 Perdorimi: perzieni 5 luge ne 500ml uje ose qumesht te skremuar dhe konsumohet  2 here ne dite, ne mengjes, ndermjet  vakteve  ose  pas stervitjes.