Protein Pancake QNT

  • Sale
  • Regular price Lek 3,500.00


Pancake me permbajtje te larte proteine jane zgjedhja perfekte per ata qe merren me sport ose duan te ndjekin nje stil jetese te shendetshem. Protein pancake eshte formuluar ne menyre te tille qe t’ju siguroj proteinat dhe gjithe vlerat ushqyese te ne nevojshme. Me nje balance perfekte midis proteinave dhe karbohidrateve , protein pancake eshte nje shtese e shkelqyer per cdo vakt.

Perdorimi

Per nje pancake perzieni nje luge prej 30 gr me 60 ml qumesht ose uje. Perzieni mire derisa ti ngjaje nje brumi normal petullash