Whey Light Digest QNT

  • Sale
  • Regular price Lek 2,500.00


LIGHT DIGEST WHEY PROTEIN

Eshte nje protein jashtezakonisht e lehte e cila mund te perdoret per tonifikimin dhe mirembajtjen e muskujve, humbjen e peshes si dhe rikuperimin pas stervitjes. Perzihet me qumesht ose uje lehtesisht dhe eshte jashtezakonisht e tretshme fale permbajtjes se pasur ne fibra dhe protein iso.

Perdorimi:Perzieni 20 gr protein me 100 ml qumesht ose uje